Koordynator Biura Fundacji i Zespołu Wsparcia Projektu

Fundacja Towarzystwo Ekonomiczno Społeczne

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Towarzystwo-Ekonomiczno Społeczne, realizująca projekt Fabryka Innowacji
Pracownik Zespołu Wsparcia Projektu
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • koordynowanie i prowadzenie spraw administracyjnych biura
  • koordynowanie działań organizacyjnych Projektu
  • koordynowanie i prowadzenie rozliczeń i korespondencji z PARP
  • przygotowywanie zestawień i pism
  • obsługa poczty i telefonu
  • nadzór nad dokumentami kadrowymi (aktualność zaświadczeń, umów, urlopy)
  • inne zadania administracyjno - organizacyjne
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w biurze
  • znajomość zasad współpracy i rozliczania projektów UE
  • podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac
  • obsługa komputera, Internetu, znajomość programów pakietu MS Office
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • dobra organizacja pracy
  • miła aparycja, uczciwość i komunikatywność
  • język obcy - mile widziany
Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze
  • umowę zlecenie do 31.10.2012
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • telefon służbowy
  • praca od poniedziałku do-piątku w godz.  8-16

Prezentacja firmy

Fundacja Towarzystwo Ekonomiczno - Społeczne jest organizacją apo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
31.10.2012
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting