Koordynator BHP budowy / Site EHS Coordinator

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

W związku z rozpoczęciem nowego projektu w branży energetycznej poszukujemy doświadczonego specjalisty / inżyniera do wdrożenia i nadzorowania systemów BHP i OŚ na budowie.

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenie i zarządzanie systemami BHP i OŚ na budowie
  • Nadzorowanie i wspieranie firm podwykonawczych pod kątem przestrzegania polityki BHP i OŚ na budowie
  • Nadzór nad dokumentacją BHP i OŚ na budowie oraz współpraca z kierownictwem budowy i centralą firmy
  • Przeprowadzanie wdrożeń i szkoleń
  • Opracowywanie raportów

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu i kontroli dokumentacji zintegrowanych systemów BHP i OŚ (EHS) (mile widziane na budowach w branży energetycznej / petrochemicznej)
  • Wykształcenie uprawniające do pełnienia funkcji w dziale BHP budowy (mile widziane wyższe z zakresu BHP i OŚ)
  • Mile widziany certyfikat – NEBOSH
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie komunikacji, negocjacji i wywierania wpływu
  • Dobra znajomość j angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Pracę na ciekawym projekcie w branży energetycznej w dużej międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Zatrudnienie na kilkuletnim kontrakcie lub na stałe
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pracę w międzynarodowym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."