Koordynator / Asystent Kierownika Robót Elektrycznych

Mirmar s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma projektowo-wykonawcza poszukuje kreatywnej i dyspozycyjnej osoby do pracy na stanowisku Koordynator / Asystent Kierownika Robót Elektrycznych. W zakresie obowiązków Pracownika będzie udział w koordynacji prac, uczestniczenie w odbiorach technicznych, wykonywanie dokumentacji powykonawczych przyłączy, linii elektroenergetycznych oraz stacji transformatorowych, pomoc w uzyskiwaniu zajęć i odbiorów pasów drogowych.

Wymagania

Obsługa programu AutoCad, ukończone studia lub ostatni rok na Wydziale Elektrycznym, ewentualnie pokrewne wykształcenie techniczno-budowlane, uprawnienia SEP.
Wymagane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma powstała w 2000r. Od początku działalności zajmuje się wykonywanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria