Koordyantor ds. Sprzedaży Technicznej

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynator ds. Sprzedaży Technicznej

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

  • Prowadzenie polityki handlowej przedsiębiorstwa – wyznaczanie i realizowanie celów sprzedażowych, analizowanie portfela produkcji i osiąganych wyników handlowych,
  • Sprzedaż produktów na rynku „zachodnim” oraz skandynawskim,
  • Budowa bazy potencjalnych partnerów,
  • Współpraca z dostawcami i działami R&D klientów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • Pozyskiwanie klientów kluczowych dla firmy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentacji,
  • Negocjowanie umów i kontraktów z partnerami biznesowymi.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie lub znajomość procedur Automotive oraz znajomość rynku HVAC PL i Europe będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji publicznych,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wysoka motywacja do osiągania celów sprzedażowych,
  • Gotowość do podróży służbowych, także zagranicznych.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"