Kontrolowanie wyrobów gotowych ( w pobliżu: Tarnowskie Góry, Wieszowa, Czekanów, Zbrosławice, Repty)

Axell Polska

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive osób do wykonywania czynności : kontrolowanie wyrobów gotowych.

Oferta pracy tymczasowej

Miejsce pracy: Zabrze ( w pobliżu: Tarnowskie Góry, Wieszowa, Czekanów, Zbrosławice, Repty, Świętoszowice, Ziemięcice, Przezchlebie)

Opis wykonywanych czynności :

• kontrolowanie obrobionych wyrobów gotowych.

Wynagrodzenie :

Stawka godzinowa dzienna 10,42 brutto *
Stawka godzinowa nocna 12,50 brutto

Premie za pracę w soboty

* od 1 lipca stawka dzienna: 11,30z zł brutto

Dojazd z Tarnowskich Gór: komunikacja miejska – linia 80

Wymagania

• Wykształcenie minimum zawodowe
• Doświadczenie w pracy na produkcji

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10,42PLN - 12,5PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji