Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, a każdy oczekuje od Ciebie doświadczenia?

Chcesz pracować, ale też mieć czas na naukę i przyjemności?

A może szukasz ciekawej pracy dodatkowej? Dobrze trafiłeś!

Sam decydujesz ile pracujesz!

4 dni w miesiącu 800 zł brutto

8 dni w miesiącu 1600 zł brutto

masz więcej czasu? więcej zarobisz ;)

Kogo szukamy?

Studentów, osoby zatrudnione na umowę o pracę szukające dodatkowego zajęcia lub freelancerów z własną działalnością gospodarczą

Czego oczekujemy?

  • komunikatywności,
  • rzetelności,
  • posiadania samochodu lub sprawnego przemieszczania się w terenie,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • dyspozycyjności w czwartki / piątki

Co będziesz robić?

Nie będziesz się nudzić! praca polega na przeprowadzaniu krótkich 2-3 minutowych kontroli z mieszkańcami wskazanego miasta

Czego się nauczysz?

Rozwiniesz swoje "miękkie umiejętności" takie jak: kreatywność, dynamizm działania, zarządzanie czasem, podszkolisz swoją komunikatywność i zdolności negocjatorskie!

Co oferujemy?

Zdalną pracę do wykonania w terenie, na umowę zlecenie, stałe zlecenia współpracy, przyjazną atmosferę i terminowe wypłaty

Kim jesteśmy?

Instytutem Badania Rynku i Opinii z 10letnią tradycją i stabilną pozycją na rynku

Stale się rozwijamy, rozwijaj się z nami!

Prezentacja firmy

MANDS to niezależny polski instytut badawczy z siedzibą we Wrocła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Badania / Rozwój, Praca Inne