Kontroler Zleceń Serwisowych w dziale Service Retail

Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Diebold Nixdorf jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu usług i technologii płatności dla banków i firm handlowych. Firma Diebold Nixdorf zatrudnia około 25 000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych, obsługujących ponad 25 języków.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Główne biuro znajduje się w Warszawie, oddziały regionalne zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kontrola terminowości wykonywania zleceń serwisowych,
  • kontrola terminowości wykonywania konserwacji urządzeń,
  • zamykanie zleceń w systemach oraz ewidencja i rozliczanie zużytych części,
  • zamawianie części na telefoniczną prośbę serwisantów,
  • przygotowywanie i wysyłanie raportów dla klientów,

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia min. średniego,
  • dobrej znajomości programu MS Excel,
  • dobrej znajomości programu MS Outlook,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjności.

Mile widziane będą:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • znajomość aplikacji CRM.

Oferujemy Ci:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • szkolenia wstępne,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • prywatną opiekę medyczną – także dla rodziny,
  • pakiet ubezpieczenia na życie,
  • możliwość dołączenia do programu Benefit.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.