Kontroler Zarządzania (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Generalnego i będzie odpowiedzialna za aktywny udział w definiowaniu strategii i zarządzanie spółką, kontakty z audytorami, ścisłą współpracę z działem sprzedaży oraz realizację zadań finansowych biznesu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Zarządzania.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie budżetów, planów finansowych
  • Analiza realizacji budżetów oraz odchyleń
  • Analiza planowanych inwestycji , planów średniookresowych
  • Opracowywanie tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych raportów finansowych oraz analizy odchyleń wraz z komentarzami
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych oraz rekomendowanie działań
  • Ocena transakcji z perspektywy efektywności biznesowej oraz poprawności ujęcia w sprawozdaniach finansowych
  • Sporządzanie raportów i analiz (zarówno cyklicznych, jak i ad hoc)
  • Raportowanie na potrzeby instytucji zewnętrznych oraz centrali
  • Przygotowywanie i prezentacja raportów dla kierownictwa firmy w kraju i za zagranicą
  • Doskonalenie procesów księgowych i finansowych w spółce oraz zarządzanie projektami w tym zakresie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku w branży retail jest warunkiem koniecznym
  • Bardzo dobra wiedza w obszarze rachunkowości zarządczej i analizy finansowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia, interpretowania liczb i wyciągania wniosków
  • Umiejętność samodzielnej interpretacji danych oraz pracy w arkuszach kalkulacyjnych
  • Zrozumienie procesów biznesowych i gotowość do ich usprawniania
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w tym biznesowego z zakresu finansów warunkiem koniecznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Excel jest warunkiem koniecznym
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Asertywność, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania i wysoka pro-aktywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy własnej
  • Chęć rozwoju w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym

Oferujemy

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę, pakiet szkoleń oraz niezbędne narzędzia pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page