kontroler stanu obrabiarek (metrolog)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 27890
Praca stała
Lokalizacja: Elbląg

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie pomiarów obrabiarek wraz z określaniem statusu dokładności geometrycznej
  • zarządzanie i nadzorowanie środków do kontroli pomiarów i badań
  • analiza systemu pomiarowego
  • uczestniczenie w procesie planowania jakości (kontroli)
  • wdrażanie nowych metod i technik pomiarowych
  • przestrzeganie i nadzór w zakresie instrukcji, procedur i standardów pomiarowych oraz systemu zarządzania

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3–letnie doświadczenie na stanowisku metrologa  lub w kontroli stanu obrabiarek
  • ugruntowana również na szkoleniach i kursach wiedza z zakresu metrologii
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz efektywnego działania pod wpływem stresu

Oferta:
  • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i  zabezpieczenie socjalne
  • 1–no zmianowy system pracy
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)