Kontroler Sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera sprzedaży. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie analiz oraz raportów dotyczących wyników finansowych, a także będzie osobą kontaktową dla Dyrektorów Marketów oraz Dyrektorów Pionów w centrali. Nasz Klient oferuje umowę o pracę oraz bogaty pakiet benefitów.

Kontroler SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowanie we współpracy z działem controlingu finansowego miesięcznych pakietów finansowych oraz ich interpretacja dla zarządu
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc potrzebnych do prawidłowego zarządzania przedsiębiorstwem w obszarach controllingu sprzedaży, marży, zakupów oraz zapasu

  • Udział w procesie prognozowania i budżetowania oraz analiza odchyleń

  • Rozwój i optymalizacja narzędzi monitorowania sprzedaży

  • Przygotowywanie benchmarków

  • Analiza efektywności akcji marketingowych

  • Wsparcie działów operacyjnych w obliczeniach projektowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

  • Doświadczenie jako analityk finansowy/sprzedaży/marketingu/biznesowy w dziale controllingu

  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów i prognoz

  • Dobra organizacja pracy i zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel (VBA mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.