Kontroler przemysłowy / Asystent przemysłowy

Materne-Polska Sp. z o.o.

Łopatki k/ Nałęczów, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Spółka MATERNE-POLSKA jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce poszukuje osoby na stanowisko

Kontroler przemysłowy/Asystent przemysłowy

Miejsce pracy: Łopatki (woj. lubelskie, pow. puławski)

Zakres obowiązków :

  • kalkulacja kosztów oraz zarzadzanie rachunkami rentowności klientów
  • analiza kosztów receptur oraz naliczanie narzutów produkcyjnych, poszukiwanie optymalnych rozwiązań obniżających koszty produkcji
  • wsparcie procesu budżetowania oraz kontrola jego realizacji
  • tworzenie analiz i zestawień finansowych
  • zarządzanie kapitałem obrotowym
  • obsługa systemu informatycznego klasy ERP (IFS)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – mile widziana: ekonomia, finanse
  • znajomość zasad rachunkowości i kontrolingu
  • bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, mile widziana znajomość języka francuskiego
  • operatywność
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • skrupulatność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość systemów klasy ERP
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w Łopatkach k/ Nałęczowa

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Kandydatów spełniających powyższe wymogi prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”

Prezentacja firmy

Spółka MATERNE-POLSKA jedna z największych firm skupujących i prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca IT - ERP, Praca IT - Kontrola jakości