kontroler procesów dystrybucyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

 Randstad Polska sp. z o. o. (nr rejestru 47)
jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: kontroler procesów dystrybucyjnych

Nr ref.: 12571
Praca stała
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:

·        Kontrola statystyczna procesu dostaw zewnętrznych materiałów i towarów (w tym repaletyzacji)

·        Kontrolę poprawności alokacji w procesach dostaw materiałowych i półproduktów, oraz w procesach wysyłek i dostaw zwrotów produkcyjnych

·        Kontrolę poprawności pobrań w procesach wysyłek wyrobów gotowych, towarów, lokalizacja nie odnalezionych pozycji w procesie kompletacji wysyłki

·        Korektę systemową (w SAP) i fizyczną (alokacja /realokacja) rozbieżności powstałych w procesach dostaw i wysyłek - wewnętrznych

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługii wózków widłowych
  • znajomość systemów gospodarki magazynowej - program SAP będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej Firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)