Kontroler parametrów jakościowych usług przewozu osób / Tajemniczy Klient

Klient infoPraca.pl

Szczecin, zachodniopomorskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Szczecin

Numer referencyjny: - 2014-10-22

Zadania:

  • Kontrola paramentów jakościowych usług przewozu osób w oparciu o kwestionariusz kontrolny - audyty na dworcach, stacjach i w pociągach.
  • Wykonywanie dokumentacji fotograficznej potwierdzającej wykryte uchybienia.
  • Bieżące generowanie raportów z wykonanych kontroli zgodnie z przyjętym standardem.
  • Interpretacja wyników kontroli, przedstawianie wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych kontroli.
  • Przeprowadzanie re-kontroli celem weryfikacji poprawy jakości usług w obszarach zdefiniowanych jako wymagające poprawy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci studiów zaocznych lub wieczorowych.
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstego odbywania podróży i pracy na terenie dworca;terminowość i sumienność w działaniu.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, wnikliwość.
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel).
  • Własny sprzęt: komputer z dostępem do sieci Internet, aparat fotograficzny lub telefon komórkowy umożliwiający prowadzenie dokumentacji fotograficznej w wysokiej jakości.
  • Mile widziane doświadczenie w badaniach typu "Tajemniczy Klient", w przeprowadzaniu badań jakościowych oraz w pracy w agencji badawczej.

Klient oferuje:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie zawartą do końca roku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 3000 zł netto.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.