Kontroler operacyjny zakładu (Factory Controller)

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Obliczanie, raportowanie i analiza zamknięcia miesięcznego, w tym. wprowadzanie danych
CIS
• Weryfikacja i kontrola rentowności według produktów i klientów
• Przygotowywanie budżetów i forecastów, kontrola realizacji oraz wyjaśnianie odchyleń
• Prowadzenie i wykonywanie centrum kontroli kosztów
• Udział w międzynarodowych projektach
• Przygotowywanie analizy ekonomicznej

Wymagania

Oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub technicznego
• 3 lat doświadczenia zawodowego
• Doskonałej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
• Zaawansowanej znajomości SAP FI / CO
• Zaawansowanej znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel, Power Point
• Wysokiego poziomu umiejętności analitycznych i logicznego myślenia
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
• Koncentracji na wynikach i zorientowania na klienta

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
• Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kontrola jakości, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka