Kontroler Kosztów

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł maszynowo-inżynieryjny poszukuje kandydatów na stanowisko Kontrolera Kosztów.

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

  • Przygotowywanie raportów i analiz zarządczych w obszarze kontrolingu dotyczących kosztów produkcyjnych,
  • Raportowanie i kontroling kosztów produkcyjnych, identyfikowanie odchyleń i proponowanie rozwiązań,
  • Przygotowanie kalkulacji standardowych kosztów dla surowców i gotowych produktów,
  • Odpowiedzialność za analizę różnic pomiędzy standardowymi cenami a ceną zamówienia,
  • Komunikacja z dostawcami oraz wewnętrznym łańcuchem dostaw,
  • Raportowanie związane z zapasami oraz inwentaryzacjami, proponowanie usprawnień,
  • Udział w zamknięciu miesiąca poprzez zapewnienie raportów dla managementu (różnice kursowe, nabycie i produkcja),
  • Aktywna współpraca z działami inżynierii, produkcji, sprzedaży i zamówień (również w języku angielskim),
  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych audytach.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane w obszarze kontrolingu),
  • Znajomość systemu typu ERP,
  • Język angielski na komunikatywnym poziomie,
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywność, nastawienie na cel, umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia bogatego doświadczenie zawodowego,
  • Wsparcie podczas pierwszych miesięcy pracy poprzez uczestnictwo w dedykowanym projekcie dla nowych pracowników,
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
  • Bogate dodatkowe bonusy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"