UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Kontroler kosztów

Miejsce pracy: Gryfice

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem
w swojej branży, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gryfice, nr ref. KK/08/2020

Zakres obowiązków:
• Sporządzanie raportów i analiz, kontrola kosztów operacyjnych produkcji oraz
analiza rentowności wytworzonych wyrobów
• Przygotowywanie prognoz finansowych i udział w przygotowywaniu budżetów,
kontrola ich realizacji, analiza odchyleń i rekomendowanie rozwiązań
• Kalkulacja kosztów wytworzenia produktów i monitoring odchyleń
• Przeprowadzanie analiz kosztów zakupów
• Udział w procesie finansowego zamknięcia miesiąca
• Utrzymanie i bieżące aktualizowanie baz danych
• Ocena efektywności projektów inwestycyjnych oraz monitorowanie ich realizacji
• Ścisła współpraca z działem księgowości, produkcji, zakupów i sprzedaży
• Budowanie świadomości finansowo-kosztowej w firmie, wskazywanie obszarów
do optymalizacji kosztowej
Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane: finanse, rachunkowość, controlling
i pokrewne
• Doświadczenie na podanym stanowisku w firmie produkcyjnej – warunek
konieczny
• Bardzo dobra znajomość Pakietu Office – w szczególności xls – warunek
konieczny
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• Znajomość SAP – będzie dodatkowym atutem
• Zmysł analityczny i umiejętność pracy na dużych bazach danych
• Doświadczenie w interpretacji kluczowych wskaźników produkcyjnych
• Umiejętność priorytetyzacji celów i optymalizacji procesów
• Zaangażowanie i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje:

• Stabilną i bardzo rozwojową pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
• Ciągły rozwój i doskonalenie się
• Niezbędne szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KK/08 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ: