Kontroler Kosztów Stałych

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zamykanie okresów sprawozdawczych i sporządzanie raportów,
  • uczestnictwo w procesie planowania Operative Planning oraz w procesie aktualizacji prognoz wyniku finansowego dla bieżącego roku,
  • analiza i komentowanie zmian / odchyleń poszczególnych budżetów,
  • przeprowadzanie i prawidłowe dokumentowanie kontroli dotyczących kosztów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (zarządzanie/finanse/rachunkowość),
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Finansów/Controllingu,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim MS Excel,
  • podstawowa znajomość SAP R3 (FI/CO) mile widziana,
  • mile widziana znajomość baz danych,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (17 miesięcy),
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji.

Kontakt:

  • prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 22.05.2017r.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.