Alucrom Sp. z o.o.

Kontroler/ka Jakości

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Janów Lubelski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie poziomu jakości wykonywanych usług odpowiadających wymaganiom Klienta, dokonywanie kontroli zgodnie z przyjętym planem i procedurami w tym zakresie.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie kontroli jakości produkcji zgodnie z tygodniowym planem kontroli i kartą kontroli;
- Nadzór nad dokumentacją kontrolną;
- Nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi;
- Dbanie o aktualność danych systemowych;
- Rejestracja wyników kontroli w dedykowanym systemie IT;
- Stałe podnoszenie standardów jakościowych;
- Aktualizacja procedur mających na celu utrzymanie jakości w łańcuchu dostaw Klienta;
- Raportowanie błędów produkcyjnych po stronie Klienta.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe;
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
- Wysokie poczucie odpowiedzialności;
- Wysokie umiejętności komunikacyjne;
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- Umiejętność wykorzystywania oprogramowania MS Office.

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
- Pakiet socjalny;
- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.