Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej działającej w branży meblarskiej zlokalizowanej w Szczecin Dąbie, szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

kontroler jakości

Nr ref.: 42139
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin, Gdańsk, Poznań

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakości komponentów oraz produktów gotowych
  • nadzór nad zgodnością produktów z dokumentacją techniczną
  • sporządzanie raportów jakościowych
  • inicjowanie działań związanych z poprawą jakości w procesach produkcyjnych ścisła współpraca z działem operacyjnym firmy
  • nadzór nad procesem sprawnego rozwiązywania reklamacji
  • cykliczne audyty u producentów zewnętrznych

Oczekiwania:
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość zasad konstrukcji mebli (kwestie techniczne: okucia, rodzaje wykończeń, znajomość zasad stosowania systemów)
  • umiejętność podejmowania samodzielnych trudnych decyzji również w sytuacjach stresowych,
  • stanowczość umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku
  • mobilność i dyspozycyjność
  • dokładność i precyzja w działaniu, spostrzegawczość, rzetelność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

Oferta:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę w pracy i współpraca z profesjonalistami

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)