IFA Powertrain Polska Sp. z o.o.
IFA Rotorion – Powertrain należy do grupy IFA Rotorion – Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler , Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.
Pasja w działaniu, pomysły pracowników na całym świecie (zatrudniamy ok 2300 pracowników) są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.
Jako IFA Rotorion – Hodling GmbH prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.
W związku z dalszym rozwojem firmy uruchamiamy zakład w Polsce – gm Ujazd, województwo opolskie. W IFA Powertrain Polska będziemy produkować półosie dla grupy Daimler.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Zimna Wódka/gm. Ujazd, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Zdzieszowice

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • wykonywania pomiarów w labolatorium
  • kontroli i dopuszczenia produktów w ramach kontroli końcowej, zgodnie z wymogami klienta
  • kontroli wadliwych części,
  • dokumentowania wyników kontroli w SAP i w dokumentacji kontrolnej,
  • przeprowadzania audytów wysyłek i produktów,
  • weryfikacji i dopuszczania obróbki wykończeniowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • średniego wykształcenia, mile widziane wykształcenie metrologicznie
  • mile widziane doświadczenie w dziale jakości branży motoryzacyjnej lub pokrewnej,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • praktycznej znajomości narzędzi w zakresie zarządzania jakością oraz pakietu MS Office (PowerPoint, Excel),
  • analitycznego podejścia i umiejętności pracy z dużą liczbą danych,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego (w tym czytanie dokumentacji technicznej),
  • samodzielności w działaniu,
  • gotowości do pracy z wieloma zadaniami.

Czy chcesz budować organizację od początku i podnosić swoje kwalifikacje? Wzajemny szacunek jest dla Ciebie tak samo ważny jak stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji?

Jeśli tak – dołącz do nas!

Na początek oferujemy: umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze oraz prywatną opiekę medyczną.