Kontroler Jakości

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - stabilnej, ciągle rozwijającej się firmy produkcyjnej (branża energetyczna), z okolic Zawiercia, poszukujemy osoby na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży energetycznej z okolic Zawiercia dostarczającej swoje produkty zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Prawidłowe i terminowe wykonanie przydzielonych zadań;
  • Odbiór jakościowy konstrukcji stalowych;
  • Wykonywanie dokumentacji odbiorowej dla wykonywanych elementów;
  • Kontrola gatunków materiałów pod kątem wymagań wyrobu;
  • Sprawdzanie przestemplowań materiałów;
  • Prowadzenie kontroli inspekcyjnych i kontroli wyrobów;
  • Współpracę z Kierownikiem Produkcji (wstrzymywanie wadliwej produkcji, zmiany w doborze komponentów itp.);

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziana wiedza z obszaru spawalnictwa);
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zapewnienia lub kontroli jakości (mile widziane);
  • Dobra znajomość narzędzi pomiarowych;
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów na stanowisku pracy oraz wykazywania inicjatywy i zgłaszania usprawnień - pro aktywność mile widziana;

Oferujemy

  • Praca w stabilnej, nieustannie rozwijającej się firmie produkcyjnej realizującej krajowe i międzynarodowe projekty;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Przyjazna atmosfera pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page