Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Kontroler Jakości

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Zakres zadań

  • Bieżąca kontrola jakości wyrobów w procesie produkcyjnym
  • Kontrola dostaw i wyrobów gotowych
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań i wykrytych niezgodności
  • Współpraca z innymi działami Spółki
  • Sporządanie dokumentacji jakościowej
  • Praca zmianowa

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane Mechanik Maszyn, Mechanik Obróbki Skrawaniem)
  • Min. 2 letnie doświadczenie  na samodzielnym stanowisku kontrolera jakości w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Biegła umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, średnicówka)
  • Umiejętność obsługi ramienia pomiarowego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Spostrzegawczość, skrupulatność oraz konsekwencja w działaniu
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic poziom "0"oraz certyfikat badań nieniszczących PT, MT

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.