ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Zabrze, strefa ekonomiczna

Zadania:

  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Wypełnianie raportów jakościowych oraz prowadzenie dokumentacji
  • Przeprowadzanie kontroli wyrobu
  • Bieżąca i okresowa konserwacja sprzętu pomiarowego
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych produktów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie ( profil techniczny)
  • znajomość MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • duża chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność analitycznego myslenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum pół roku
  • znajomość norm PN-EN ISO 9000, PN-EN ISO 9001, PN-EN 13172 - mile widziana

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials