Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
-Przeprowadzanie kontroli dostaw komponentów od dostawców zewnętrznych wg wytycznych
-Przeprowadzanie pomiarów komponentów (za pomocą suwmiarki, wysokościomierza, płytek wzorcowych, szczelinomierzy, głębokościomierza, miernika uniwersalnego)
-Blokowanie/odblokowywanie komponentów w systemie informatycznym
-Tworzenie planów kontroli komponentów w oparciu o wytyczne
-Kontakt z dostawca w celu odsyłania reklamowanych komponentów
-Tworzenie raportów jakościowych
-Wsparcie dla Działu Produkcji w przypadku niezgodności komponentów dostarczanych przez dostawce zewnętrznego
-Praca w systemie 3-zmianowym
-Reagowanie na zauważone wady jakościowe produktów i podzespołów;
-Przygotowywania i dbanie o dobry stan urządzeń kontrolnych.

Oczekiwania:
-Doświadczenie w pracy związanej z kontrola jakości (także absolwenci z doświadczeniem akademickim w laboratoriach lub po praktykach)
-Wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne, związane z inżynierią jakości lub dziedziną pokrewną
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-Nastawienia na jakość;
-Umiejętności organizowania pracy własnej;
-Umiejętność pracy w zespole
-Gotowość do pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatnych)
- Microsoft Excel, Power point

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na pełen etat (wszystkie składki są odprowadzane do ZUS)
- wynagrodzenie godzinowe
- możliwość uzyskania premii
- możliwość skorzystania ze zniżek programu Adecco +Club
- zdobycie doświadczenia w pracy na produkcji
- praca w dynamicznie rozwijającej się i nowocześnie zarządzanej firmie.

Numer referencyjny: whr/23/03/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.