Sor-Drew S.A.

SOR – DREW S.A.to firma o rodzinnych tradycjach z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z metalu, drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.

Firma SOR-DREW S.A. posiada wysoko wyspecjalizowany park maszynowy. Nasi klienci to firmy, których marki rozpoznawalne są na całym świecie. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach wg najwyższych światowych standardów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Jakości

Od: Sor-Drew S.A.
Miejsce pracy: Świętochłowice, k., Chorzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Kontrola jakości wyrobów zgodnie z dokumentacją techniczną:
  • odpowiada za kontrolę wyrobów z obróbki skrawaniem,
  • odpowiada za kontrolę konstrukcji spawanych,
  • wystawia dokumenty niezgodności jakościowych i bierze aktywny udział w rozwiązywaniu problemów,
  • sporządza dokumentacje pomiarową na żądanie klienta,
  • ściśle współpracuje z Działem Technologicznym w zakresie usprawniania procesu produkcyjnego.
  • Monitoring sprzętu kontrolno - pomiarowego:
  • weryfikacja poprawności wskazań sprzętu kontrolno – pomiarowego zgodnie z wymaganiami systemu ISO – 9001.3)
  • Kontrola dostaw od podwykonawców – weryfikacja zgodności z zamówieniem i dokumentacją techniczną.
  • Wsparcie techniczne Specjalisty ds. Obsługi Klienta oraz Kierownika ds. Planowania Produkcji w Dziale Metalowym w zakresie odpowiedzi reklamacyjnych oraz notatek służbowych do korekcji faktur.
  • Prowadzenie rejestru reklamacji oraz rejestru niezgodności wewnętrznych.
  • Sporządzanie statystyk reklamacji wyrobów metalowych.
  • Obsługa ramienia pomiarowego FARO w zakresie przygotowania programów pomiarowych i przygotowania modeli 3D do pomiarów.

WYMAGAMY:

  • dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym,
  • kursu badań wizualnych VT- mile widziane,
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • umiejętności analizy i syntezy danych,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętności samokontroli,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.