Opis stanowiska pracy

Obecnie w ramach rozwoju firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Sosnowiec.

Do głównych obowiązków Pracownika będzie należało:
ocena jakościowa towaru
kontrola cyklów produkcyjnych
zwalnianie towaru do klienta

Wymagania

znajomość GMO, GHP, HACCP
znajomość branży spożywczej,
wykształcenie min. średnie,
doświadczenie na ww. stanowisku
samodzielność
mile widziana książeczka zdrowia do celów sanitarno–epidemiologicznych (w przypadku braku książeczki – możliwość refundacji kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych)

W zamian możemy zaoferować:

• Długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz polskim kapitałem

• Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji o doświadczenia zawodowego

• Atrakcyjny system premiowy oraz inne dodatki finansowe

• Coroczna rewizja wynagrodzeń

• Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (w tym szkolenia specjalistyczne)

• Możliwość awansu w strukturach organizacji

• Bezpłatne posiłki regeneracyjne w czasie pracy

• Elastyczny czas pracy, praca w systemie zmianowym pozwalająca na dopasowanie czasu pracy do potrzeb Pracownika

Zakłady Mięsne Silesia S.A. są jednym z liderów branży mięsnej w Polsce. Jest częścią Grupy Kapitałowej GOBARTO, Zakład nasz z siedzibą w Katowicach i zakładem produkcyjnym w Sosnowcu specjalizuje się w rozbiorze mięsa białego i czerwonego oraz produkcji szerokiego asortymentu przetworów mięsnych. Jesteśmy grupa pasjonatów, którzy produkują i sprzedają wędliny oraz rozbierają świeże mięso wieprzowe, wołowe i drobiowe. Lubimy to, co robimy, a robimy to, co lubią jeść Polacy – czyli smaczne i niedrogie szynki, polędwicę, kiełbasy kanapkowe, mielonki, kiełbasy cienkie i parówki. A najlepiej w Polsce potrafimy robią pasztetowe i pasztety, które są liderami w swoim segmencie. Każdy koneser kiełbas suchych zna nasza myśliwska i jałowcowa spod znaku Duda Specialite, które gromią swoim smakiem, wysuszeniem i kruchością wszystkie podobne produkty na rynku. Naszą ofertę uzupełniamy paleta smacznych dań gotowych. W odrębnym zakładzie produkujemy również karmę dla naszych czworonogich przyjaciół. Zajmujemy się również działalnością transportowo-logistyczna oraz prowadzimy siec sklepów mięsnych i spożywczych. To czym się zajmujemy, staramy się robić najlepiej, jak tylko potrafimy. Nasi klienci to doceniają. Dzięki Wam jesteśmy jednym z liderów przetwórstwa mięsnego w Polsce. To dla Was powstał największy w Polsce zakład przetwórczy o powierzchni hal produkcyjnych liczącej ponad 8 hektarów na trzech poziomach, który każdej doby może produkować ponad 500 ton wędlin i codziennie dostarczać drugie tyle świeżo rozebranego mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego. To jedyny taki obiekt w Polsce, który dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii, pozwala nam produkować taniej i bardziej efektywnie, niż robią to inni. Dzięki temu jesteśmy bardziej konkurencyjni i cały czas się rozwijamy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Silesia S.A. są jednym z liderów branży mięsnej w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do 3 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca IT - Kontrola jakości