Opis stanowiska pracy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy :

KONTROLER JAKOŚCI

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości częsci samochodowych zgodnie z instrukcją,
  • raportowanie do przełożonego,
  • obsługa narzędzi kontrolno - pomiarowych,
  • utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy,

Wymagania:

  • wykształcenie min zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych mile widziane,
  • spostrzegawczość,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • zaangażowanie,

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące,
  • stawkę za godzinę + premie uznaniowe,
  • pracę w młodym zespole w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji