KONTROLER JAKOŚCI

Celiko

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:

  • kontrola jakości i zgodności dla surowców i wytwarzanych wyrobów,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz analiza wyników,
  • kontrola etapów produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (pożądane: spożywcze, chemiczne),
  • posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
  • doświadczenie w ocenie organoleptycznej produktów;
  • umiejętność szybkiego wychwytywania błędów;
  • zamiłowanie do pracy wymagającej dużej spostrzegawczości i cierpliwości,
  • dobra organizacja pracy, sumienność, dociekliwość.

Oferujemy:

  • możliwość rozwijania własnych kompetencji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • pracę od zaraz.

Prezentacja firmy

Firma Celiko powstała w 1982 roku i jest firmą z całkowicie polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Badania / Rozwój, Praca Praca na produkcji