Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem zakładu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KONTROLER JAKOŚCI

Główne zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie statystycznej kontroli dostaw i dokumentowanie wyników w systemie SAP
  • przeprowadzanie pomiarów części przy audytach produktów i procesie wzorcowania
  • przeprowadzanie pomiarów w celu badania stabilności procesów i maszyn
  • przygotowywanie próbek materiałowych i przeprowadzanie badań makroskopowych dla połączeń spawanych
  • przeprowadzanie badań ultradźwiękowych
  • przygotowywanie dokumentacji dla reklamacji do dostawców (zdjęcia, opis błędu itp.)
  • współuczestnictwo w procesie nadzoru nad środkami kontrolno-pomiarowymi

Co oferujemy?

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwoju zawodowego

Czego oczekujemy?

  • dużej samodzielności i dokładności w wykonywaniu zadań
  • podstawowej umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności pracy z pakietem biurowym MS Office (Excel, Power Point, Word)

Prezentacja firmy

Grupa JOST jest przedsiębiorstwem, które od czasu założenia w 1952 roku,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne