Opis stanowiska pracy

• Przeprowadzanie odbiorów jakościowych dostaw i wyrobów oraz określanie ich statusów
• Przeprowadzanie kontroli inspekcyjnej produkowanych wyrobów na zgodność ze specyfikacją,
• Wykonywanie badań jakości wyrobów gotowych w laboratorium zakładowym zgodnie z obowiązującymi metodami badawczymi,
• Prowadzenie dokumentacji związanej z działem jakości,
• Prowadzenie kontroli i weryfikacja stanu czystości linii produkcyjnych,
• Prowadzenie kontroli prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego
• Wykonywanie audytów wewnętrznych

Wymagania

• Praca na stanowisku kontrolera jakości w firmie o dowolnym profilu produkcji (preferowane spożywczy, włókienniczy)
• Mile widziana praca na stanowisku kontrolera jakości w branży higieny osobistej dla dzieci i kobiet
• Doświadczenie w wykonywaniu audytów wewnętrznych

• Czytanie ze zrozumieniem specyfikacji , instrukcji/procedur, innych wymagań
• Umiejętność obsługi komputera –pakiet Ms OFFICE
• Znajomość języka angielskiego -komunikatywna w mowie i piśmie
• Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w działaniach
• Prawo jazdy kategoria B

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży produkcji wyrobów higi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca