Kontroler jakości

PROTEKT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie min. 1 rok
  • kontrola produktów, wyrobów pod względem prawidłowego wykonania i oznakowania obowiązującego w zakładzie pracy,
  • kontrola ilości sprowadzanych produktów, wyrobów pod kątem zgodności ze zleceniami produkcyjnymi,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę z firmą Protekt
  • pakiety medyczne i sportowe
  • grupowe ubezpieczenie pracowników
  • możliwość pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku - firma istnieje od 1989

Prezentacja firmy

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz - producent sprzętu chroniącego prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne