Patelec Elpena Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

Od: Patelec Elpena Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Legnica

PATELEC ELPENA Sp. z o.o., lider w swojej branży, producent komponentów i złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, należący do międzynarodowej grupy kapitałowej, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem

poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia średniego,
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • umiejętności samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór na zgodnością wyrobów ze specyfikacja techniczną,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej związanej z produkcją (kontrola produktów na wszystkich szczeblach procesu produkcyjnego),
  • koordynacja działań korygujących i prewencyjnych na linii produkcyjnej,
  • udział w szkoleniach pracowników produkcyjnych,
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • bieżące poszerzanie wiedzy na temat standardów technicznych i jakościowych.

FIRMA OFERUJE

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • posiłki regeneracyjne,
  • dodatki do wynagrodzenia,
  • ZFŚS ( dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci),
  • kurs języka obcego,
  • szkolenia zawodowe.

Aplikacje proszę wysyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.