BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Kontroler jakości

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kruszwica k Strzelno, Inowrocław

WIODĄCY PRODUCENT OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej

poszukuje kandydata do Oddziału w Kruszwicy na stanowisko:

Kontroler Jakości

Oczekiwania:

• Wykształcenie: średnie/ wyższe

• Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel).

• Umiejętność współpracy w grupie.

• Precyzyjność, skrupulatność, analityczne myślenie.

• Umiejętności manualne – prowadzenie pomiarów manualnych wszelkich detali przy wykorzystaniu odpowiednich urządzeń pomiarowych.

• Znajomość języka angielskie w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

• Odbieranie produkcji – kontrola jakości na każdym etapie produkcji (kontrola produktu, jak i pracowników).

• Udział w akceptacjach produktów (nowe artykuły, zmiany w artykułach, bieżąca produkcja).

• Ścisła współpraca z działem produkcji.

• Wykonywanie pomiarów produktów oraz sporządzenie raportów z prowadzonych pomiarów.

• Sporządzanie raportów z bieżącej pracy oraz przekazywanie informacji następnej zmianie produkcyjnej.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie,

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągniętych rezultatów,

• Ciągły rozwój zawodowy,