Kompozyty Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

Od: Kompozyty Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz Laskowice

Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) są dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.

Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają 450 pracowników.

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice (pow. oławski)

Numer referencyjny: Kontroler Jakości

OBOWIĄZKI:

  • prowadzanie kontroli jakości detali, przyrządów i form na podstawie zgodności z rysunkami technicznymi i specyfikacją
  • sporządzanie dokumentacji wynikającej z przeprowadzonych kontroli
  • prowadzenie statystyk kontroli

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na danym stanowisku
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi metrologicznych przyrządów pomiarowych
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

OFERUJEMY:

  • aktywny i pełen wyzwań rozwój zawodowy
  • możliwość rozwijania umiejętności kierowniczych oraz cech przywódczych
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych
  • stabilną i jednocześnie pełną wyzwań pracę w nowoczesnej branży
  • umowę o pracę od razu bez pośrednika, na pełen etat
  • stabilne wynagrodzenie, wysokie zarobki
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • programy lojalnościowe, nagrody za polecenie znajomym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Kompozyty Sp. z o.o. z siedzibą w Stanowicach, ul. Topolowa 8, 55-200 Oława NIP 894-267-33-12."