Opis stanowiska pracy

KPRM Infrastruktura Sp. z o. o. z siedzibą w Jaworznie, wytwórnia urządzeń dylatacyjnych i łożysk mostowych, Dział Kontroli Jakości poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejsce wykonywania pracy: Jaworzno – hala produkcyjna.

Wymagania:

  • Wykształcenie - min. średnie techniczne, mile widziane – wyższe, inżynierskie;
  • Doświadczenie – w firmie produkcyjnej, mile widziane - w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość i obsługa pakietu MS Office, mile widziana - AutoCAD ;
  • Mile widziane uprawnienia do wykonywania badań VT1, VT2;
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową typu: - suwmiarka, głębokościomierz, szczelinomierz, spoinomierz, liniały stalowe i taśmy miernicze;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność;
  • Umiejętność planowania, organizacji, koordynacji kontroli produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości dostaw materiałów podstawowych dostarczanych do produkcji konstrukcji stalowych - sporządzanie protokołów odbioru;
  • Prowadzenie kontroli elementów gotowych wykonywanych w kooperacji - sporządzanie protokołów odbioru;
  • Prowadzenie kontroli jakości na poszczególnych etapach produkcji zgodnie z ZKP i dokumentacją techniczną wyrobu – kontrola sprawdzająca przy użyciu aparatury pomiarowej oraz wzorców- sporządzanie kart kontrolnych;
  • Dokumentowanie i archiwizacja przeprowadzonych kontroli i badań;
  • Ocena wyrobu gotowego, kontrola, kompletacja i wystawianie końcowych dokumentów jakościowych;
  • Ocena ewentualnych reklamacji od klienta i do dostawców;
  • Nadzór i aktualizacja aparatury kontrolno-pomiarowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pełny etat
  • Możliwość rozwoju,
  • Możliwość nabycia specjalistycznego doświadczenia w branży

Prezentacja firmy

Produkcja wraz z transportem i montażem <br/>Łożyska garnkowe <br/>Łożys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne