Opis stanowiska pracy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodowym firmą o globalnym zasięgu produkującą tekstylne dywaniki samochodowe.

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Australii i Meksyku, a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje dywaniki dla niemal wszystkich producentów samochodów.

Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka wydajność, nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji Firmy na rynku.

Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej firmy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży.

Do naszej firmy w Grudziądzu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości
  • Asertywność, Operatywność,

Mile widziane:

  • Znajomość języka obcego
  • Znajomość wymagań ISO/TS16949
  • Znajomość rozwiązań SAP

Zadania i obowiązki:

  • Tworzenie i analiza danych dotyczących systemu jakości
  • Przeprowadzanie kontroli wstępnej materiałów
  • Przeprowadzanie ostatecznego sprawdzenia wyrobów gotowych
  • Przeprowadzanie kontroli procesów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert wraz z zamieszczeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodowym firmą o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości