ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Grójec

Oferta:

  • Praca w firmie z branży automotive
  • Możliwości rozwoju
  • Zatrudnienie na umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Ubezpieczenie medyczne - możliwość przystąpienia wraz z całą rodziną

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej
  • Wiedza i ogólna praktyka w zakresie obróbki plastycznej procesów tłoczenia, zgrzewania, spawania
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym (suwmiarka, mikrometr, mikroskop)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy wg standardu wym. IATF 16949/ ISO 9001
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22)

Zadania:

  • Zapewnienie wymaganej jakości wyrobów poprzez wykonywanie pomiarów zgodnie z instrukcjami i harmonogramem (procesy: tłoczenia, spawania, zgrzewania)
  • Pomiary przy użyciu podstawowego sprzętu pomiarowego (suwmiarka, mikrometr), mikroskopowa ocena wyrobu
  • Wykonywanie specjalistycznych testów pomiarowych zgodnie z CP i normami branżowymi (przygotowanie próbek/ badanie makroskopowe spoin spawalniczych)
  • Przygotowywanie i analiza raportów z wykonywanych pomiarów i badań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy