KONTROLER JAKOŚCI

Grodcono Sp z oo

Grodków, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0199

Obowiązki:

Ocenia wyrób gotowy zgodnie ze specyfikacja, prowadzenie zapisów z kontroli wyrobów gotowych, w przypadku niezgodności czasowo zatrzymuje daną partię wypieczonego wyrobu i powiadamia Kierownika działu jakości i Kierownika produkcji,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • ambicja i chęci do pracy
  • dokładność, samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Chęć uczenia się

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy: Wrocławska 60, 49-200 Grodków, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Rolnictwo, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy