Kontroler Jakości

AURATOR Sp. z o.o.

GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Kontrolera Jakości:

Do głównych obowiązków kandydata będzie należeć m.in:

1. Przestrzeganie standardów polityki jakości w firmie
2. Tworzenie raportów, statystyk związanych z kontrolą jakości
3. Przeprowadzanie analiz i pomiarów
4. Utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie reklamacji i skarg
5. Prowadzenie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej
6. Sporządzanie protokołów z kontroli
7. Możliwość zatrzymania produkcji w razie stwierdzenia nieprawidłowości
8. Instruktaż i doradztwo

Wymagania

1. Wykształcenie techniczne
2. Znajomość specyfiki branży
3. Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń
4. Znajomość zasad systemu zarządzania jakością
5. Uprawnienia energetyczne SEP

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji