Opis stanowiska pracy

  • kontrola jakości częsci samochodowych zgodnie z instrukcją,
  • raportowanie do przełożonego,
  • obsługa narzędzi kontrolno - pomiarowych,
  • utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy.

Wymagania

  • wykształcenie min zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych mile widziane,
  • spostrzegawczość,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca dla studenta