Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki godzinowe oraz motywacyjny system premiowy
  • Umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy
  • Dla najlepszych możliwość rozwoju
  • Ubezpieczenie NNW
  • Szkolenie wdrażające – nie wymagamy doświadczenia

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Sortowanie części oraz odseparowanie wadliwych detali
  • Raportowanie wyników wykonanych selekcji

Jeśli:

  • Nie boisz się nowych wyzwań
  • Jesteś dokładny
  • Posiadasz zdolności manualne i dobry wzrok

jest to praca idealna dla Ciebie!

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce i wzbogać swoje CV o nowe doświadczenia!

Aplikuj bez CV oraz listu motywacyjnego. Zapraszamy do rekrutacji on-line.

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Inne