KONTROLER JAKOŚCI

IPF GROUP S.A.

FRANCJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

- ( ON/ONA ) JEST GŁÓWNIE ODPOWIEDZIALNY ZA ZGODNOŚĆ PRODUKOWANYCH CZĘŚCI ORAZ ZA
ZARZĄDZANIE SYSTEMEM JAKOŚCI.

OPIS STANOWISKA:

-Przygotowanie dokumentacji zamówienia
-Zapewnia prawidłowe stosowanie polityki zapewnienia jakości. (P.A.Q)
-Przygotowuje wnioski o zwolnienia
-Przygotowuje plan inspekcji i testów. (I.T.P)
-Przeprowadza badania nieniszczące (ND)
-Kontrola produkcji pod katem spawania – monitorowanie postępów
-Odbieranie produktów od dostawców – sprawdzanie nr partii , zgodności dokumentów i
Archiwizacja tych dokumentów
-Przeprowadzanie kontroli wzrokowej spoin
-Wykonuje audyty kontrolne i wydaje szczegółowy raport na temat zaobserwowanych anomalii.
- Może czasowo wstrzymać produkcję w przypadku niezgodności.
-Podejmuje odpowiednie środki w celu zminimalizowania ryzyka szkodliwości dla środowiska
- Proponuje i wdraża plan działań naprawczych / lub działań korygujących i zapobiegawczych.
-Przeprowadza szkolenia dla nowych pracowników

Wymagania

JĘZYK ANGIELSKI - BARDZO DOBRY
JĘZYK FRANCUSKI - MILE WIDZIANY
DOŚWIADCZENIE JAKO KONTROLER JAKOŚCI W PRZEMYŚLE CIĘŻKIM( STOCZNIOWYM , OFFSHORE )
PRZEBYTE KURSY , BĄDŹ STUDIA TECHNICZNE POZWALAJĄCE NA PRACĘ NA TYM STANOWISKU
ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ SPAWALNICZYCH
DOŚWIADCZENIE W PRACY W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU

OFERUJEMY :

-PRACA W ZALEŻNOŚCI OD ZAPOTRZEBOWANIA, W RÓŻNYCH LOKALIZACJACH NA CAŁYM ŚWIECIE
-PRZELOTY , MIESZKANIE ORAZ JEDZENIE PO STRONIE PRACODAWCY
-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
-UMOWA O PRACĘ FRANCUSKA

NA TYM ETAPIE PROSZĘ O PRZESŁANIE CV W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM ( BĄDŹ FRANCUSKIM )

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji