Work Service Express.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Stanowisko pracy: Kontroler jakości
Miejsce pracy; Bielsko-Biała

Wymagania
-mile widziane wykształcenie zawodowe
-mile widziane doświadczenie na produkcji
- zdolności manualne, dokładność, spostrzegawczość

Oferujemy
- umowa o pracę tymczasową
- stałe godziny pracy
- ubezpieczenia grupowe
- pracę w systemie 3 zmianowym.

Zakres obowiązków
- zdejmowanie detali z zawieszek
- zakładanie detali na zawieszki zgodne z obowiązującymi procedurami
-skanowanie detali
-kontrola, pakowanie i oznaczenie wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą procedurą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.