Kontroler jakości

Newag S.A.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

NEWAG Gli­wice S.A. to pro­du­cent plat­form loko­mo­tyw: sze­ścio­osio­wego Dra­gona i czte­ro­osio­wego Griffina.

Spółka spe­cja­li­zuje się rów­nież w napra­wach okre­so­wych loko­mo­tyw elek­trycz­nych, moder­ni­za­cji loko­mo­tyw elek­trycz­nych wszyst­kich serii oraz elek­trycz­nych zespo­łów trak­cyj­nych, napra­wie i moder­ni­za­cji pod­ze­spo­łów pojaz­dów szynowych.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Główne obowiązki na ww. stanowisku:

  • kontrola napraw i procesu produkcji podzespołów lokomotyw elektrycznych,
  • wykonywanie badań nieniszczących  „VT” dostarczanych podzespołów,
  • prowadzenie dokumentacji po naprawczej.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • mile widziana znajomość podstaw budowy pojazdów szynowych,
  • uprawnienia VT,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość metod pomiarowych i technik badawczych nieniszczących,
  • znajomość obsługi komputera,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Grupa NEWAG S.A. jest pro­du­cen­tem wyso­kiej jako­ści, kon­ku­re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości