Opis stanowiska pracy

• kontrola przebiegu procesu produkcyjnego w firmie ( w zakresie jakości produkowanych wyrobów)
• kontrola jakościowa dostaw i wyrobów gotowych,
• pomiary kontrolne z bieżącej produkcji,
• udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
• udział we wdrażaniu procedur jakościowych w firmie,
• mile widziana znajomość tematyki ochrony środowiska,

Wymagania

• wykształcenie: minimum średnie o profilu technicznym lub student studiów zaocznych,
• znajomość programów komputerowych: Excel, Word (mile widziana znajomość systemu MS Dynamics)

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności,
• interesującą pracę w firmie produkcyjnej.

Prezentacja firmy

Scansani oferuje wyposażenie łazienek wysokiej klasy nie tylko do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji