Opis stanowiska pracy

  • Międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego,
  • Obsługa i programowanie urządzeń pomiarowych CMM,
  • Opracowywanie raportów z pomiarów (FAI),
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych na zgodność z rysunkiem technicznym za pomocą standardowych przyrządów pomiarowych,
  • Wykonywanie pomiarów twardości i przewodności elektrycznej,
  • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej.
  • Praca na 2 zmiany (6:00-14:00; 14:00-22:00)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe albo ostatnie lata studiów,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, średnicówka ),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie z branży lotniczej,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Warsaw Numerical Control Sp. z o. o. to joint venture miedzy Groupą Le P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości