Opis stanowiska pracy

W związku z rozbudową Zakładu Firma zatrudni w branży stalowej Kontrolera Jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, najlepiej techniczne;
  • mile widziane doświadczenie w branży kontroler jakości;
  • doświadczenie w branży o tematyce metalowej;
  • znajomość rysunku technicznego, procesy spawania.

Szczegółowy zakres obowiązków:

1. Zarządzanie pracą zespołu zapewnienia jakości

2. Opracowywanie i wdrażanie procedur systemów zarządzania jakością

3. Opracowywanie programów kontroli jakości w tym kontroli przebiegów procesów technologicznych

4. Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

5. Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości

6. Przeprowadzanie audytów wyrobów, procesu i systemu jakości

7. Kontrola faz procesu produkcyjnego

8. Zapobieganie wytwarzania towarów złej jakości

9. Przestrzeganie standardów jakości obowiązujących w firmie

10. Sporządzanie raportów kontroli

11. Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych

12. Koordynowanie wdrażania działań poreklamacyjnych

13. Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji

Wymagania

  • Kontroler Jakości wyrobów stalowych.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość technologii spawania.

Prezentacja firmy

Producent systemów ogrodzeniowych, bram, furtek, ogrodzeń panelow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis