Kontroler jakości-Warszawa-Targówek Fabryczny

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

03-885 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Human Pro Logistics sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej
Obecnie dla naszego klienta z branży kosmetycznej poszukujemy kontrolera jakości.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
-kontrolę charakterystyk wyrobu w procesie produkcyjnym
-przeprowadzanie weryfikacji linii oraz testów jakościowych
-dokumentowanie wyników kontroli i testów

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie
- stawka godzinowa 19 zł brutto
-stałe miesięczne wynagrodzenie

Prezentacja firmy
Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która pozwoli Ci nabyć nowe umiejętności i rozszerzyć posiadane kwalifikacje. Praca tymczasowa to doskonała okazja, by połączyć pracę z nauką czy z innym zajęciem. Dla osób bezrobotnych lub dopiero wchodzących na rynek, umowa o prace tymczasową lub umowę zlecenie może być szansą na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Jesteśmy rzetelni i profesjonalni w tym, co robimy. Możesz liczyć na naszą wszechstronną pomoc w zakresie pośrednictwa pracy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w kraju i pracy za granicą!

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
-wykształcenie min średnie
-gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
-zdyscyplinowanie , odpowiedzialność i zaangażowanie
-mile widziana książeczka sanepidowska
-poszukujemy głównie pań

Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesyłanie CV z aktualnym numerem telefonu oraz klauzulą: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. Nr. 133, Poz. 883).
Lub kontakt telefoniczny pod wskazane nr tel.668-132-161

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Kontrola jakości