Kontroler Jakości Tychy

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tychy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Kontrola jakości

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów:

KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce wykonania zlecenia: Tychy

Główne obowiązki:
- weryfikowanie czy dany wyrób samochodowy spełnia swoje standardy (czy produkty nie są zarysowane, pęknięte, uszkodzone)
- tworzenie raportów
- porządkowanie swojego stanowiska
- pomoc w pracy przy linii produkcyjnej

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- zaangażowanie i chęci do pracy
- dyspozycyjność
- zdolności manualne
- mile widziane doświadczenie jako kontroler jakości lub na produkcji

Oferujemy:
- umowę zlecenie na dłuższy okres
- zatrudnienie od poniedziałku do piątku + wybrane weekendy
- możliwość pracy w nadgodzinach
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- współpraca z młodym zespołem

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub o kontakt telefoniczny 603 721 199, 32 348 64 26

Do uczestnictwa w procesie rekrutacji zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Plus Kadra Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 22 p. 207
40-032 Katowice

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.