Kontroler jakości – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta:

  • Praca w dniach pon. - pt. w systemie 3- zmianowym
  • Miła atmosfera w pracy
  • Umowa o pracę
  • Stawka 3300 zł brutto/mies. + premia 10% za frekwencję

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności manualne

Zadania:

  • Kontrola ilościowa i jakościowa wyrobu
  • Proste prace produkcyjne
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Uzupełnianie danych w systemie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials